DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Dottie

 

Dottie Amethyst Joy Dagymery

* 18. 8. 2015 - † 18. 5. 2022

Sedím zde opuštěná.

Sedím zde  a v ruce už jen to co zbylo.

Sedí zde žena se jménem Nikdo, s očima ztěžklýma pod plachtou plnou slz. Nic nezůstane věčné, vítr by měl odvát všechno zlé. Jenže kde byl, aby odvál zlo od tebe. Skutečným Nikdo jsem já, protože pravda je taková a krutá.

Veškerou naši lásku a přátelství jsme měli možnost vychutnat naplno. A bylo to tak krásné. Bohužel krátké,. Teď se začínají sčítat uplakané dny a získané radostné chvilky....... nic je nenutí zde zůstat.

Tvoje ztráta, mě hluboce zasáhla. Scénář lásky, života a přátelství byl napsán pro nás dvě. Ale pokaždé když zavřu oči, vidím tě vedle sebe. Zkouším tě přitáhnout k sobě. Jsi těsně na dosah. Dávám veškerou svou sílu, abych tě udržela. Ale když se otočím, jsi zase tak daleko. Chtěla bych dosáhnout, ale ta dálkase stále zvětšuje. Jsem Nikdo. Nikdo, které je na tebe hrdé, Bojovala jsi jako lvice. Nikdy jsem nepoznala takovou bojovnici jako jsi byla ty. Mrzí mě, že neuvidím tebe ani tvé děti, jak spokojeně za duhou žijete. Vím, že se o všechny postaráš, protože jsi nejlepší a vím, že tě tam čeká i Jasmínka.

Miluji vás, miluji vás tak, jak jen může máma milovat své děti. Slibuji, že se zase brzy uvidíme. A bude to tak, jako kdyby jsme se nikdy neopustili.

Děkuji lékařům, kteří bojovali o tvůj život. Desítky minut se snažili aby ses ke mě vrátila.

Tenký vlásek života se však přetrhl.

Dottie zemřela i se svými štěńátky na operačním sále.

Datum narození: 18.8.2015

Otec: Artur Koblížek (ru)

Matka: Daxi ze Šibeničního vrchu (bt)

Číslo zápisu: CMKU/CKC/14569/15/17

Bonitační kód: 111 111 121 1F

Zuby: plnochrupá, skus nůžkový

Míry: 7,8-32-34-3,8

Zdravotní testy: MVD 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 negativní, patelly 0/0, EF/CCDE clear/clear,
                           DM (Degenerativní myelopatie) Normal N/N